Standhouders

 

Naast het conferentiedeel presenteert een groot aantal bedrijven haar mogelijkheden op defensie- en veiligheidsmarkt. Het is een tentoonstelling waar het vooral gaat om het zoeken van strategische partners met wie samenwerking noodzakelijk is om aan opdrachten en vooral deelopdrachten te komen.

De tentoonstelling is hét ontmoetingspunt voor het zaken doen op het gebied van defensie en veiligheid. Iedereen die direct of indirect betrokken is bij de aan- en verkoop van producten en diensten is aanwezig. Een stand is geen stunt, maar een uitstekende investering. Op één dag kunnen afspraken worden gemaakt die anders weken of maanden in beslag nemen.

Grote concerns staan er omdat zij onlosmakelijk deel uit maken van deze sector. Andere bedrijven weten dat het relatief eenvoudig is om, mede door de actieve begeleiding door de NIDV, moeilijk bereikbare besluitvormers persoonlijk te benaderen.

Uw onderneming mag daar niet ontbreken. U krijgt unieke kansen op nieuwe contacten, heeft de mogelijkheid om uw bedrijf, diensten en producten te presenteren aan een groot publiek, maar ook om uw bestaande relaties te ontmoeten.

Deze bedrijven en instellingen hebben reeds een plaats bemachtigd:

Company nameCountryWebsite
ADSE Consulting & Engineering B.V.Netherlandswww.adse.nl
AEC SkylineNetherlandswww.aec-skyline.com
AeronamicNetherlandswww.aeronamic.com
Airbus Defence and Space NetherlandsNetherlandswww.airbusds.nl
AlewijnseNetherlandswww.alewijnse.nl
Allplast BVNetherlandswww.allplast.nl
Amphenol Military & AerospaceNetherlandswww.amphenolmao.com
Anglo Belgian CorporationBelgiumwww.abc-engines.com
Avon ProtectionUKwww.avon-protection.com
BAE SystemsSwedenhttps://www.baesystems.com
Be-RexNetherlands
Bolidt Synthetic Products & SystemsNetherlandswww.bolidt.nl
Bosch Rexroth B.V.Netherlandswww.boschrexroth.com
Bravo 20Netherlands
BSDIBelgiumwww.bsdi.be
CablescanNetherlandswww.cablescan.nl
Capgemini Nederland B.V.Netherlandswww.capgemini.com
CGI Nederland B.V.Netherlandswww.cginederland.nl
COBBS Industries BVNetherlandswww.cobbsindustries.com
ContourNetherlandswww.contourgroup.eu
Damen Schelde Naval Shipbuilding B.V.Netherlandswww.damennaval.com
De Haas Maassluis B.V.Netherlandswww.dehaasmaassluis.nl
DEBA Bedrijfswagens B.V.Netherlandswww.deba-trucks.com
Delft DynamicsNetherlandswww.delftdynamics.nl
Demcon Advanced MechatronicsNetherlandswww.demcon.nl
DNV GL NetherlandsNetherlandswww.dnvgl.com
Dynamic Ear Company BVNetherlandswww.dynamic-ear.com
E.A.L. ApeldoornNetherlandswww.eal.nl
EbercaNetherlandswww.eberca.nl
EBLO Seating b.v.Netherlandswww.stoelen.nl
ECA GroupFrancewww.ecagroup.com
Elacin International B.V.Netherlandswww.elacin.com
ELBIT Systems LTDIsraelwww.elbitsystems.com
Elfa ElementenfabriekNetherlandswww.elfa.nl
Embedded Acoustics BVNetherlandswww.embeddedacoustics.com
Etteplan Netherlands bvNetherlandswww.etteplan.com
Eurotempest B.V.Netherlandswww.eurotempest.net
Export Control Group International BVNetherlandswww.ecginternational.eu
Fox-ITNetherlandswww.fox-it.com
Gemco Mobile Safety BVNetherlandswww.gemcosafety.com
General Atomics GA-ASIUSAwww.ga.com
General Dynamics Mission SystemsUnited Kingdomwww.generaldynamics.uk.com
GeometiusNetherlandshttps://www.geometius.nl/
GKN AerospaceNetherlandswww.gknaerospace.com
Goliath Hollinda BVNetherlandswww.goliath-hollinda.nl
GTDS Europe B.V.Netherlandswww.gtdsinc.com
Heinen & HopmanNetherlandswww.heinenhopman.com
Hexonia GmbHGermanywww.hexonia.de
Hull VaneNetherlandswww.hullvane.com
Intronics B.V.Netherlandswww.intronics.nl
Israel Aerospace Industries – IAIIsraelwww.iai.co.il
IVECO Defence Vehicles BeneluxNetherlandswww.iveco.com
John Cockerill DefenseBelgiumwww.johncockerill.com
Kirintec LtdUnited Kingdomwww.kirintec.com
KMWE GroupNetherlandswww.kmwe.com
KongsbergNorwaywww.kongsberg.com
KPNNetherlandswww.kpn.com
Krauss Maffei WegmannDeutschlandwww.kmweg.de
L3HarrisUSAwww.L3Harris.com
LeonardoGermanywww.leonardocompany.com
Lockheed MartinUSAwww.lockheedmartin.com
MarkLogic Netherlands B.V.Netherlandswww.marklogic.com
Meilink B.V.Netherlandswww.meilink.eu
Mindhash B.V.Netherlands
Ministerie van DefensieNetherlandswww.defensie.nl
Ministerie van Economische Zaken en KlimaatNetherlandswww.rijksoverheid.nl/cmp
Modular MarineNetherlandswww.modular-marine.nl
Mulder Hardenberg B.V.Netherlandswww.mulder-hardenberg.com
Munters Netherlands B.V.Netherlandswww.munters.com
NammoNorwaywww.nammo.com
Naval GroupFrancewww.naval-group.com
Navantia S.A. S.M.E.Spainwww.navantia.es
Nefab PackagingNetherlandswww.nefab.com
NLR – Netherlands Aerospace CentreNetherlandswww.nlr.org
Panasonic Toughbook BeneluxNetherlandswww.toughbook.nl
Pandora IntelligenceNetherlandswww.https://www.pandoraintelligence.com/
Photonis Netherlands BVNetherlandswww.photonis.com
Plath GmBHGermanywww.plathgroup.com
PolitieNetherlandswww.politie.nl
REASeuroNetherlandswww.reaseuro.com
REEQ BVNetherlands
RH Marine NetherlandsNetherlandswww.rhmarine.com
Rheinmetall DefenceGermanywww.rheinmetall-defence.com
RNS-NederlandNetherlands
Robin Radar SystemsNetherlandswww.robinradar.com
Rohde & Schwarz Benelux BVNetherlandswww.rohde-schwarz.com
Saab Technologies B.V.Netherlandswww.saabgroup.com
SABCABelgiumwww.sabca.com
Sectra Communications BVNetherlandswww.sectra.nl/beveiliging
Seko LogisticsNetherlandswww.sekologistics.com
Sens2SeaNetherlandswww.sens2sea.com
SenseGlove B.V.Netherlandswww.zeusch.com'>www.zeusch.com
Siemens Nederland NVNetherlandswww.siemens.nl
SIM-CI Holding B.V.Netherlandswww.sim-ci.com
Simac Electronics BVNetherlandswww.simacelectronics.nl
Skoon EnergyNetherlandshttps://skoon.world/
Smart Shooter LtdIsraelwww.smart-shooter.com
Smart-ShipNetherlandshttps://www.smart-ship.eu/
SMI GroupNetherlandswww.smigroep.nl
Solico Engineering BVNetherlandswww.solico.nl
SurCom InternationalNetherlandswww.surcom.nl
Systerra Computer GmbHGermanywww.systerra.de
T²-Doc B.V.Netherlandswww.t2-doc.nl
Tapster B.V.Netherlandshttps://www.tapster.nl/
Technolution B.V.Netherlandswww.technolution.com
TermaNetherlandswww.terma.com
Thales NederlandNetherlandswww.thales-nederland.nl
ThinklogicalUSAwww.thinklogical.com
Thyssen Krupp Marine SystemsGermanywww.thyssenkrupp-marinesystems.com
TNO Defence Safety & SecurityNetherlandswww.tno.nl
TriOpSys BVNetherlandswww.triopsys.nl
TSS International BVNetherlandswww.tssh.com
Van Halteren DefenceNetherlandswww.vanhalteren.com
VDL Defence TechnologiesNetherlandswww.vdldefencetechnologies.nl
VerebusNetherlandswww.verebus.nl
Visser LeeuwardenNetherlandswww.visser-leeuwarden.nl
WASUBNetherlandswasub.nl
X-Systems B.V.Netherlandshttps://x-systems.com/
Zeusch AviationNetherlandswww.zeusch.com

 

Voor registratie en vragen kunt u contact opnemen met:

Seema Sahadew Lall,
exhibition@nidv.eu of
+31(0)70 3644807.